Навчання в Оросіївській гімназії

карнавал закінчився, бал грає, ложка вальсує...

Карнавальні веселощі в Оросійській старшій школі: ми вже попрощалися з зимою, і чекаємо весну, яка приносить оновлення!

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

Наша різдвяна програма проходила у 4-ту неділю Адвенту, 18 грудня. Готуючись до найсвятішого свята в році, наші вихованці подарували нам чудову виставу, пісні та вірші. Наприкінці свята діти теж не пішли з порожніми руками: вони могли забрати додому ще гарні книжки та солодощі під ялинку

11 листопада - день Святого Мартона. Хто в день Мартона їсть гуску, цілий рік не голодуватиме- кажуть в народі. З цієї нагороди в нащій школі було проведеномироприємства: виконування нородних танців, концерт народних інструментів, виконання ремісничих виробів, вечірня хода з ліхтарями.

Обєднавши це свято і благодійну яккрмарку на підтримку ЗСУ, вироблені учнями ліхтарики були пропонованф на продаж, і виручені кошти були зібрані на допомогу ЗСУ

9. листопада- День Українсбкої Писемності

Учні нашої школи мали сьогодні день, сповнений вражений та веселощів. Дякуємо акторам Угорського драматичного театру Підкарпатської обл., які подарували дітям незабутні моменти своєю виставою "Урсула Джонс: Принцеса, яка не мала імперії"

День угорської народної казки

Спогади Бабиного Яру

Підручники. Замовлення підручників.

Щиро дякуємо Управлінні освіти та культури берегівської міської ради, що наші учні безкоштовно змогли взяти участь у катанні на ковзанах в "Ice Land"

Тематичний день
3 грудня - день осіб з інвалідністю

Готуємося до свята

Вшанування пам'яті депортованих на "Маленький робот"

Ми завітали у Великі Береги

Рукоділля, ігри, веселощі

9 листопада- день української писемності та мови

Фотографії

80 річниця трагедії Бабиного Яру

Безпека на дорозі: прості правила дорожнього руху для дітей

Розвиваймось правильно! Гарно проведений час разом!

Вчіться, розвивайтеся, ростіть.

З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Зазирнуло ранком сонце

До школяриків в віконце,
У дзвіночок калатало,
Промінцями лоскотало:
- Прокидайтесь, не баріться,
Не пустуйте, гарно вчіться!
Дітвора відповідає,
Що всі букви уже знає
І виписує слова,
І рахує два по два!
- Тож сідай до нас за парту,

Бо розумним бути варто!

Випускний в Оросіївській гімназії.
Вітаємо з Випускним і хочемо побажати оптимістичного настрою і абсолютної впевненості в своїй удачі!

Нехай старт у доросле життя буде веселим, нехай подальший ваш шлях буде ознаменований щастям і радістю.

Бажаємо з інтересом освоювати улюблену професію і неодмінно знайти СЕБЕ у цьому житті!

Мотивація на кожен день!

8-9 травня Україна відзначає Дні пам'яті та примирення
Ці історичні дати завжди оповиті смутком - за мільйонами невинних життів, які забрала жорстока війна. Низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих заради миру та майбутніх поколінь.

Вітаємо наших дорогих Матусь та Бабусь з ДНЕМ МАТЕРІ

Вітаємо всіх з травневими святами та Міжнародним днем праці.
Традиційне прикрашання травневого дерева.

Спортивний день в Оросіївській гімназії.  Змагання учнів проти вчителів.

Спорт має дивовижні властивості. Він об'єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров'я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила.

Дякуємо за участь!
Підтримуємо здоровий спосіб життя!

У понеділок, 26 квітня  виповнюється 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на "до" та "після", залишивши по собі глибокий відбиток у пам'яті.

Суботник до дня Землі.  Дбайливе ставлення до природи, навколишнього природного середовища - важливий крок на цьому шляху.
Свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

З Днем Землі!
Ми пишаємося  плакатами наших учнів до  Всесвітнього дня Землі.  Вітаємо переможців!

22 квітня в Оросіївській гімназії відзначали  Всесвітній день Землі. В цей день  спонукали учнів бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля.

В цей день кожен житель планети може внести свій маленький вклад у справу захисту та відновлення довкілля: очистити від сміття берег улюбленої річки, посадити дерево, хоча б на один день відмовитись від користуванням автотранспортом. Земля - це величезний дар, ресурси якого буде неможливо використовувати вічно. Ми не зможемо врятувати планету згадуючи про неї лише один день на рік - цього явно недостатньо. саме тому слід піклуватися про оточуюче нас середовище протягом всього року.

Безпека на дорозі: прості правила дорожнього руху для дітей

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ

ВАЖЛИВИЙ ДЕНЬ ДЛЯ УГОРСЬКОГО НАРОДУ- 15 БЕРЕЗНЯ

ЗИМА. НОРІЧНИЙ НАСТРІЙ

ВЧИМОСЯ З ВІДЕОМАТЕРІАЛІВ ПІД ЧАС ПЕРЕРВИ

УРОКИ ІНФОРМАТИКИ

НАШІ УРОКИ

РІК МАТЕМАТИКИ

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

6 ЖОВТНЯ

ЗОЛОТА ОСІНЬ

ДЕНЬ ТУРИЗМУ

НАША ГІМНАЗІЯ

НЕБЕСНА СОТНЯ

НАША ГІМНАЗІЯ

ВЕЛИКДЕНЬ

© 2021 Оросіївська гімназіяВсі права захищені.
Створено за допомогою Webnode